Wieczór z Wiosną

22.03.2019. Obchodziliśmy w przedszkolu "Wieczór z Wiosną". Zanim pojawiła się Pani Wiosna, na dzieciaczki czekała moc atrakcji! Bawiliśmy się w przechodzenie w tunelu, oglądaliśmy pokaz ognia i dymiącej kuli, spotkaliśmy także prawdziwego Pingwina z Madagaskaru i jedliśmy pyszną pizzę! Po zabawie pojawiła się Pani Wiosna, z którą można było zrobić pamiątkowe zdjęcie i wręczyć jej samodzielnie pokolorowany kwiatuszek. Witaj Wiosno!
Zapraszamy do Galerii.

Wizyta PSP

21.03.2019. Gościliśmy Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą, Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach. Panowie strażacy zaprezentowali nam uniform strażacki, wóz strażacki oraz narzędzia niezbędne do wykonywania swojej pracy. Dziękujemy za wizytę!

Odwiedziny rodzica

19.03.2019. Odwiedził nas jeden z Rodziców z grupy - Słoneczka. Przyniósł ze sobą gitarę elektryczną a także ukulele. Dzieciaczki mogły obejrzeć instrumenty oraz dowiedzieć się jak są zbudowane. Tata zaprezentował kilka utworów, grając na instrumentach i śpiewając. Największą atrakcją jednak okazała się samodzielna gra na gitarze elektrycznej przez dzieci. To była bardzo pouczająca lekcja. Dziękujemy za wizytę!

Pokaz iluzjonistyczny

11.03.2019. Mieliśmy okazję podziwiać profesjonalny pokaz iluzjonistyczny. Magik pokazywał dzieciom m.in. sztuczki z butelkami, czytał "płonącą książkę" a na koniec w magiczny sposób uwolnił swoje ręce z zapiętych kajdanek. Podczas prezentacji sztuczek, dzieci mogły asystować iluzjoniście i sprawdzać co dzieje się naprawdę a co jest tylko iluzją. Zapraszamy do Galerii ;-)

Spektakl Dwie Dorotki

04.03.2019. Nasze przedszkole odwiedziła grupa artystów z Białegostoku, prezentując spektakl pod tytułem "Dwie Dorotki". Świetna gra aktorska oraz bogata scenografia zachwyciła przedszkolaków. Zdjęcia w Galerii.

Quiz Wiedzy Bajkowej

26.02.2019. W naszym przedszkolu odbył się Quiz Wiedzy Bajkowej, w którym uczestniczy dwóch reprezentantów z każdego przedszkola. Dzieciaczki musiały zmierzyć się z pytaniami z fragmentów znanych i lubianych bajek i odgadywać ich tytuły a jedną z konkurencji były kalambury. Na koniec czekał słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za udział i gratulujemy! Zdjęcia w Galerii.

Dzień Kota

18.02.2019. Obchodziliśmy Dzień Kota. Z tej okazji odwiedził nas piękny kot perski. Dzieci mogły dowiedzieć się jak dbać o swoje zwierzątko i jak się z nim bawić.

"Booksmile - zwolnieni z teorii"

15.01.2019. Nasze przedszkole odwiedziły dziewczęta z projektu "Booksmile - zwolnieni z teorii". Przeprowadziły one zajęcia czytelnicze, dzieci tworzyły prace plastyczne na konkurs pod tytułem "Mój wymarzony krasnoludek".

Bal Karnawałowy

11.01.2019. W naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy, w którym dzieci przebierały się w wymarzone stroje i mogły bawić się przy muzyce disco. Można było spotkać policjanta, kowboja a nawet wróżki. Dodatkową atrakcją były konkursy, w których uczestniczyły wszystkie dzieci. Zabawy nie było końca. Zapraszamy do Galerii.

Artyści ze studia "AKADA"

09.01.2019. Nasze przedszkole odwiedzili artyści ze studia "AKADA" z przedstawieniem teatralnym o tematyce segregacji śmieci oraz tego, że segregacja jest bardzo ważna. To była pouczająca lekcja.